2018-09-20 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai
Rugsėjo 20 d. apie 18 val. Kėdainių r., Vikaičių k., namuose, konflikto metu, neblaivi (2,77 prom. alkoholio) moteris (g. 1958 m.) peiliu sužalojo brolį (g. 1968 m.), kuris dėl durtinės žaizdos krūtinėje paguldytas į ligoninę. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Rugsėjo 20 d. apie 20 val. 20 min. Joniškio r., Bružo k., tarp grupės kaimynų (dalyvavę asmenys nustatinėjami) įvyko konfliktas, kurio metu nukentėjo nepilnametė (g. 2002 m.), kuri dėl galvos smegenų sukrėtimo ir galvos sumušimo paguldyta į ligoninę bei nepilnametis (g. 2006 m.) (dėl galvos sumušimo) ir nepilnametė (g. 2005 m.) (dėl klubų ir juosmens sumušimų), gydomi ambulatoriškai.  Aplinkybės aiškinamos.

Viešosios tvarkos pažeidimai
Rugsėjo 20 d. apie 10 val. 4 min. Anyksčiuose, S. Neries g., prie Antano Baranausko mokyklos stadiono, jaunuolis (g. 2001 m.), matant kitiems mokyklos mokiniams, sumušė nepilnametį (g. 2003 m.), kuris dėl galvos smegenų sukrėtimo paguldytas į ligoninę.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LTR BK 284 str.

Eismo įvykiai
Rugsėjo 20 d. apie 13 val. 14 min. Vilniaus r., Užukenės kaimo ribose, Minsko pl.–Rukainiai–Senasalis sankryžoje, automobilis „Nissan X-Trail“, vairuojamas piliečio (g. 1959 m.), išvažiuodamas iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu  motociklu „Aprilia Pegaso 650“,  vairuojamu vairuotojo (g. 1953 m.). Per eismo įvykį žuvo motociklininkas.

Gaisrai
Rugsėjo 20 d., nakties metu, Vilniuje, Pašilaičių g., automobilyje „Nissan Qashqai“ kilo gaisras, kurio metu automobilis sudegė. Nuostolis nustatinėjamas. Įtariamas padegimas.

Rugsėjo 19 d. apie 22 val. Pakruojo r., Laipuškių k.,  vyriškis (g. 1992 m.) tyčia su cigaretės nuorūka padegė ūkiniame pastate buvusį šieną, kurio metu sudegė ūkinis pastatas su viduje buvusiais daiktais. Nuostolis nustatinėjamas. Įtariamasis neblaivus (1,60 prom. alkoholio) uždarytas į areštinę.

Nelaimingi atsitikimai
Rugsėjo 20 d. apie 8 val. 28 min. Šakiuose, Nepriklausomybės g., darbo metu, nuo pastolių nukrito (trečias aukštas) ir mirtinai susižalojo darbuotojas (g. 1993 m.). Įvykio aplinkybės nustatinėjamos.

Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis
Rugsėjo 20 d. apie 20 val. 15 min. Vilniuje, Prano Vaičaičio g., septyni asmenys pamatę policijos pareigūnus išmetė galimai narkotines medžiagas. Įvykio vietoje rasta ir paimta 10 plastikinių maišelių su šviesios spalvos milteliais ir 5 paketėliai su augalinės kilmės medžiaga (įtariama, kad tai narkotinės medžiagos). Visi įtariamieji uždaryti į areštinę.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Rugsėjo 20 d. apie 7 val. 15 min. Panevėžyje, Ramunių g.–Rožių g. sankryžoje, automobilis „Volvo M+V50“ vairuojamas vykusios į tarnybą blaivios neuniformuotos Panevėžio apskr. VPK Kelių policijos tarnybos Administracinės veiklos ir eismo įvykių tyrimo skyriaus vyresniosios tyrėjos R. V. (g. 1981 m.), partrenkė jai iš dešinės pusės, nuo šaligatvio į gatvę dviračiu įvažiavusį nepilnametį (g. 2007 m.), kuris dėl kairės kojos šlaunies sumušimo, po medikų apžiūros, gydomas ambulatoriškai.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-09-21