2018-09-10 įvykių suvestinė

Plėšimai
Rugsėjo 10 d. 5 val. 50 min. Vilniaus apskr. VPK gautas vyro (g. 1984 m.) pranešimas, kad naktį Vilniuje, prie stoties, kavinėje, jis su nepažįstamais asmenimis vartojo alkoholinius gėrimus, prarado sąmonę, o atsigavęs Trakų r., ties Jankovicų k., miške, pasijuto sumuštas bei apiplėštas. Vyras dėl veido ir krūtinės sumušimų, suteikus med. pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Materialinis nuostolis nustatinėjamas. Aplinkybės tiriamos.

Rugsėjo 10 d. 7 val. 10 min. Vilniaus apskr. VPK gautas Didžiosios Britanijos piliečio (g. 1999 m.) pranešimas, kad naktį Vilniuje, prie stoties, kavinėje, jis su nepažįstamais asmenimis vartojo alkoholinius gėrimus, prarado sąmonę, o atsigavęs Trakų r., ties Jankovicų k., miške, pasijuto sumuštas bei apiplėštas. Vyras dėl nosies kaulų lūžimo, krūtinės ląstos ir galvos sumušimų, paguldytas į Vilniaus ligoninę. Materialinis nuostolis nustatinėjamas. Aplinkybės tiriamos.

Svetimo turto pagrobimai
Rugsėjo 10 d. apie 7 val. 50 min. Kaune, Baltų pr., pastebėta, kad iš daugiabučio namo kiemo pavogtas automobilis „Land Rover Range Rover Sport“ (pagamintas 2010 m.). Nuostolis – 20 400 eurų.

Nelaimingi atsitikimai
Rugsėjo 10 d. apie 19 val. 23 min. į Panevėžio ligoninę pristatytas ir sunkios būklės (be sąmonės) paguldytas nepilnametis (2003 m.), kurį tą pačią dieną apie 19 val. Panevėžyje, Kranto g., neaptvertoje statybvietėje, prispaudė sunkiasvorės puspriekabės ,,Obermaier Tue100" metalinė konstrukcija (užvažiavimo trapas). Rugsėjo 11 d. apie 00 val. 50 min. iš Panevėžio ligoninės gautas pranešimas, kad nukentėjusysis dėl patirto sužalojimo mirė.

Kiti įvykiai
Rugsėjo 10 d. 15 val. 33 min. į Vilniaus apskr. VPK kreipėsi vyras (g. 1948 m.), kuris pranešė, kad tą pačią dieną Vilniuje, Kairėnų g., prie Botanikos sodų, pametė savigynai išduotą pistoletą „Kevin“ su dėtuvėje buvusiais šešiais šoviniais.

Rugsėjo 10 d. apie 21 val. 40 min. Vilniuje, Rodūnios kel., Oro Uoste, bagažo patikros metu, vyro (g. 1983 m.) kuprinėje rasti ir paimti 50 vnt. „Sellier&Bellot“ šovinių (22 kalibro). Neblaivus (0,97 prom. alkoholio) vyras uždarytas į areštinę. Aplinkybės tikslinamos.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Rugsėjo 10 d. apie 20 val. 10 min., Kėdainiuose, A. Mickevičiaus g., Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK Reagavimo skyriaus patalpose, pristatytasis  už teisės pažeidimą vyras (g. 1959 m.), bandė smogti bei sulaikomas pasipriešino tarnybos metu uniformuotam Kauno apskr. VPK Kėdainių r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui (g. 1978 m.). Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pareigūnas, dėl delnakaulio lūžimo, po medikų apžiūros, gydomas ambulatoriškai.

Rugsėjo 10 d. apie 23 val. Alytuje, Vilties g., vyriškis (g. 1994 m.), siekdamas išvengti sulaikymo, priešinosi bei koja spyrė tarnybos metu uniformuotam Alytaus apskr. VPK Reagavimo skyriaus vyriausiajam patruliui (g. 1996 m.) į dešinę ranką. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pareigūnas, dėl dešinės rankos penktojo delnakaulio lūžimo, po med. apžiūros,  gydomas ambulatoriškai.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-09-12