2018-06-26 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai
Birželio 26 d. apie 8 val. 40 min. Kaune, P. Višinskio g., apleistame pastate, rasta komos būsenos moteris (g. 1972 m.), kuri dėl galvos traumos paguldyta į ligoninę.

Birželio 26 d. apie 19 val. 45 min. Kaune, Kovo 11-osios g., bute, išgertuvių metu, neblaivus (2,64 prom.) vyriškis (g. 1995 m.) peiliu sužalojo vyrą (g. 1972 m.), kuris dėl durtinės žaizdos nugaroje ir rankoje paguldytas į ligoninę. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Kiti įvykiai
Birželio 26 d. į Alytaus ligoninę iš namų Alytuje, Sodžiaus g., pristatyta ir dėl galvos traumos pervežta ir paguldyta į Kauno ligoninę neblaivi moteris (g. 1951 m.). Aplinkybės aiškinamos.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Birželio 26 d. 11 val. 44 min. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., ties pastatu, tarnybos metu, Kauno apskr. VPK patrulė, sėdinti nežymėtame tarnybiniame automobilyje „VW Caddy“, pajuto, jog į tarnybinio automobilio galinę dalį kažkas buvo mesta. Nustatyta, kad buvo mestas polietileninis maišelis su tepalu. Galimai metė asmuo iš pravažiuojančio automobilio „Ford Mondeo“. Įvykio metu apgadintas ir tepalais apipiltas tarnybinio automobilio galinis dangtis. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-06-27