2018-06-25 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai
Birželio 26 d. apie 1 val. 35 min. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, L. Asanavičiūtės g., buto, pristatytas ir dėl durtinės žaizdos pilve paguldytas vyriškis (g. 1993 m.). Aplinkybės aiškinamos.

Svetimo turto pagrobimai
Birželio 25 d. apie 8 val. 20 min. pastebėta, kad Vilniuje, Lukiškių a., iš paminklo „Šimtmečio žiedas“ pavogta atminimo kapsulė su relikvijų aprašais. Nuostolis nustatinėjamas. Tą pačią dieną 17 val. 23 min. Vilniuje, Žygio g., policijos pareigūnams atvykus į iškvietimą dėl muštynių, pas vieną iš dalyvių (g. 1996 m.), rasta atminimo kapsulė. Įtariamasis pristatytas į Vilniaus m. 1 PK.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais 
Birželio 25 d. apie 14 val. Varėnos r., Senosios Varėnos k., sulaikomas vyras (g. 1980 m.) (vairavo automobilį neblaivus ir nepakluso teisėtiems pareigūnų reikalavimams sustoti) pasipriešino pareigūnams ir koja spyrė Alytaus apskr. VPK Varėnos r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiajai patrulei (g. 1989 m.) į ranką bei apgadino tarnybinio automobilio „VW Passat“ dešinės pusės priekines dureles. Pareigūnė dėl kairės plaštakos sumušimo, gydoma ambulatoriškai. Įtariamasis neblaivus (girtumą tikrintis atsisakė) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Valstybės tarnautojo papirkimas 
Birželio 25 d. apie 20 val. Jurbarke, Kauno g., išlipdamas iš tarnybinio automobilio „VW Transporter“, sulaikytasis dėl smurto artimoje aplinkoje (g. 1958 m.), siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės, Marijampolės aps. VPK Jurbarko r. PK patruliui davė 10 eurų kyšį. Įtariamasis neblaivus (2,96 prom. alkoholio) uždarytas į areštinę. Pradėti ikiteisminiai tyrimai pagal LR BK 145 str. 1 d. ir 227 str. 4 d.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-06-26