2018-06-10 įvykių suvestinė

Kiti įvykiai
Birželio 10 d. apie 22.20 val. Pasvalio r. Smilgių k, gyvenamojo namo kieme pastebėtas prie tvoros stovintis neblaivus vyras (gimęs 1962 m.), kuris rankoje laikydamas daiktą, panašų į šautuvą, grasino nušauti kaimyną. Atvykę pareigūnai atėmė šautuvą, vyras uždarytas į areštinę, jam nustatytas 1,89 prom. girtumas. Aplinkybės tiriamos.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Birželio 10 d. apie 17 val. 07 min. į Vilniaus ligoninę pristatyti ir paguldyti du NATO kariai, (gimęs 1982 m., galvos smegenų sutrenkimas, bendras kūno sumušimas, daugybiniai kūno nubrozdinimai) ir (gimęs 1985 m., galvos žaizda, daugybiniai kūno nubrozdinimai ir sumušimai), kurie tą pačią dieną apie 15 val. 55 min. Švenčionių r., važiuodami uniformuoti link Pabradės poligono kariniu visureigiu, apsivertė.

Birželio 10 d. apie 22 val. 44 min. Lazdijų r., Kaimelių k., Galsto ežere nuskendo ne tarnybos metu neuniformuotas Lazdijų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys-skyrininkas (gimęs 1964 m.).

Birželio 11 d. apie 0 val. 25 min. Marijampolės apskr. VPK Šakių r. PK pareigūnams atvykus į Šakių r., Gudlaukio k., dėl viešosios tvarkos pažeidimo (muštynės), buvo pastebėti du įtartini automobiliai, kuriais asmenys šalinosi iš įvykio vietos. Policijos pareigūnams persekiojant minėtus automobilius, Šakių r., Varčiulių k., Marijampolės apskr. VPK priklausantis tarnybinis automobilis „VW Kombi“, vairuojamas tarnybos metu uniformuoto Marijampolės apskr. VPK Šakių r. PK Reagavimo skyriaus vyriausiojo patrulio, kelio posūkyje nesuvaldytas nuvažiavo į kelkraštį ir apsivertė. Eismo įvykio metu policijos pareigūnai nenukentėjo.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-06-11