Visos naujienos

Dalyviai.jpg
2019 06 12
Nustatyti geriausiai šaudantys policijos instruktoriai

Birželio 12 d. Lietuvos policijos mokyklos šaudyklų komplekse buvo surengtos Lietuvos policijos instruktorių šaudymo iš tarnybinio ginklo varžybos. Dalyviai varžėsi dvejuose pratimuose ir kiekvienas turėjo išauti po 40 šovinių.

Foto.jpg
2019 06 11
Šių metų salės futbolo čempionai paaiškės Šiauliuose

Birželio 20 d. vyks Lietuvos policijos salės futbolo turnyro finalinis etapas. Šiame etape žais keturios stipriausios komandos, kurioms pavyko pirmojo etapo pogrupiuose užimti pirmąsias vietas.

Po apdovanojimo.jpg
2019 06 10
Kaitri saulė paplūdimio tinklininkų neišgąsdino

Šiauliuose prie Prūdelio ežero vyko Lietuvos policijos dvejetų (paplūdimio) tinklinio pirmenybės. Nors pasitaikė karštoka vasaros diena, tačiau tai dalyvių negąsdino. Į jau devintąjį kartą rengiamas varžybas susirinko 12 vyrų ir 10 moterų komandų.

Saudymas.jpg
2019 06 06
Kaune bus nustatyti geriausi policijos šauliai

Kiekvienais metais vasaros pradžioje Kaune vyksta Lietuvos policijos šaudymo iš tarnybinio ginklo čempionatas. Šių varžybų metu nustatomi geriausiai pasirengę policijos darbuotojai, kuriems suteikiama teisė atstovauti Lietuvos policijai Tėvynės gynėjų sporto žaidynėse bei kitose šalies bei tarptautinėse šaudymo varžybose.

Tinklinio foto.jpg
2019 05 29
Laukiame paplūdimio tinklinio komandų paraiškų

Jau kitą savaitę – birželio 6 d. Šiauliuose prie Prūdelio ežero (Vilniaus g. 49, Šiauliai) vyks tradicinės policijos dvejetų (paplūdimio) tinklinio varžybos. Šiose varžybose gali dalyvauti po vieną moterų ir vyrų komanda iš kiekvienos policijos įstaigos. Organizatoriai paraiškų laukia iki birželio 4 d.  

Dalyviai.jpg
2019 05 24
Pajūryje išdalinti Lietuvos policijos taikomojo biatlono čempionato medaliai

Policijos taikomojo biatlono varžybos yra viena iš giliausias tradicijas turinčių sporto šakų, kurios rengiamos nuo pat Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo. Anksčiau tokios varžybos vykdavo Vilniuje, o pastaruosius keletą metų, šios sporto šakos atstovai sukviečiami į pajūrį. Šiais metais, į Klaipėdos rajono Palangos užkardos Karklės atraminiame...

biatlono foto 2.JPG
2019 05 17
Kviečiame išbandyti jėgas taikomojo biatlono čempionate

Gegužės 23 d., Klaipėdos rajono Palangos užkardos Karklės atraminiame punkte vyks tradicinis Lietuvos policijos taikomojo biatlono čempionatas. Tai varžybos, kuriose dalyviams tenka pademonstruoti savo ištvermę bei įgūdžius bėgant krosą bei šaudant iš tarnybinio ginklo.

Foto 1.jpg
2019 05 16
Ištraukti Lietuvos policijos salės futbolo turnyro burtai

Šiais metais dalyvauti Lietuvos policijos salės futbolo turnyre paraiškas atsiuntė 10 komandų.  Pirmajame varžybų etape visos ekipos suskirstytos į keturis pogrupius.

IMG_0401.jpg
2019 05 10
Ištvermingiausi pareigūnai dirba Kaune

Alytaus Vidzgirio miške vyko tradicinės Lietuvos policijos kroso pirmenybės. Šiose varžybose daugiau kaip pusšimtis bėgikų, atvykusių iš įvairiausių Lietuvos kampelių, kovojo dėl šių metų čempionų vardų. Moterims reikėjo įveikti 2,5 km, o vyrams 5 km kalvotą miško trasą.

APDO (61).jpg
2019 05 10
Policijos senjorų krepšinio turnyre kauniečiai liko nenuvainikuoti (nuotraukų galerija)

Utenos daugiafunkcio sporto centro salėje vyko jubiliejinio – dvidešimt penktojo policijos senjorų krepšinio turnyro Lietuvos policijos generalinio komisaro taurei laimėti finalinis etapas. Su varžybų rezultatais skaitytojai galėjo susipažinti ankstesniuose pranešimuose bei rezultatą stebėti gyvai. Už šią naujovę organizatoriai...

APDO (62).jpg
2019 05 07
Utenoje vyksta senjorų krepšinio turnyro finalo ketverto kovos (paaiškėjo nugalėtojai)

Šiemet vykstantis senjorų krepšinio turnyras yra jubiliejinis – dvidešimt penktasis. Prieš keletą mėnesių prasidėjusiose varžybose norą dalyvauti buvo pareiškusios 11 komandų. Pasibaigus atrankinėms varžyboms liko keturios stipriausios komandos: Vilniaus, Kauno, Alytaus ir Utenos apskr. VPK.

Alfa run foto.jpg
2019 04 30
Kviečiame išmėginti jėgas kupiname nuotykių renginyje

2019 m. birželio 1 d. Vilniaus raj. Marijampolio sen. Pamarazių km. rengiamas ALFA RUN 5-10 km bėgimas su kliūtimis, kupinas nuotykių ir įvairių įspūdžių. Tai proga išbandyti savo protinių ir fizinių galimybių jėgas.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 7 Pirmyn