Visos naujienos

RSS Spausdinti
Policija gina ne tik piliečius, bet ir pačius pareigūnus
2019 03 20
Policija gina ne tik piliečius, bet ir pačius pareigūnus

2019 m. kovo 18 d. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Klaipėdos aps. VPK) Imuniteto valdybos Vidaus tyrimų skyriuje baigtas informacijos patikslinimas pagal 1990 m. gimusio palangiškio pareiškimą dėl Klaipėdos aps. VPK policijos pareigūno galimo piktnaudžiavimo tarnyba bei galimo dokumentų klastojimo.

Patikrinimo metu Kaišiadoryse rasta galimai vogtų automobilių detalių
2019 03 20
Patikrinimo metu Kaišiadoryse rasta galimai vogtų automobilių detalių

Pareigūnai nuolat organizuoja įvairias policines priemones, kurių dėka siekiama ne tik užkirsti kelią įvairioms nusikalstamoms veikoms, bet ir siekiama jas išaiškinti. Vakar, kovo 19 d., vienos iš Kauno apskrities policijos pareigūnų vykdytos priemonės metu rasta galimai vogtų automobilių detalių. Kauno apskrities vyriausiojo policijos...

PD su iskaba.jpg
2019 03 20
Kaip pervesti nario mokestį profesinei sąjungai? (video instrukcija)

Kadangi vakar vykusioje viešoje diskusijoje buvo iškeltas klausimas, kad užpildyti formą savitarnos portale galimai yra per daug sudėtinga, viešai pateikiame trumpą video instrukciją, kuri įrodo, kad tai padaryti pakanka vos 30 sekundžių. Ši instrukcija dar kartą paskelbta visiems policijos sitemos darbuotojams.

Klaipėdos pareigūnai: sprogimą Plungėje galimai sukėlė neblaivus pusamžis chuliganas (video)
2019 03 20
Klaipėdos pareigūnai: sprogimą Plungėje galimai sukėlė neblaivus pusamžis chuliganas (video)

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pareigūnai atliko kompleksinius tyrimo veiksmus dėl didelį atgarsį sukėlusio sprogimo vieno daugiabučio laiptinėje Plungėje.

Ne tarnybos metu būti laisvam nuo pareigos atlikimo  policijos pareigūnui neišeina
2019 03 20
Ne tarnybos metu būti laisvam nuo pareigos atlikimo policijos pareigūnui neišeina

Prieš pusantrų metų Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate tyrėja pradėjusi dirbti Mykolo Romerio universiteto absolventė Eglė Norvaišienė paros laiko į tarnybos metą ir laisvalaikį neskirsto, nes mano, kad ne tarnybos metu būti laisvam nuo pareigos atlikimo policijos pareigūnui neišeina.

5869_f834763045d136fec9e623707218b970.jpg
2019 03 19
Gyventojų apklausa: visuomenės saugumo jausmas didėja, pasitikėjimas policija viršija ES vidurkį

Daugiau žmonių jaučiasi saugūs, pasitikėjimas policija viršija Europos Sąjungos (ES) vidurkį, o Lietuvoje yra aukščiausias per pastarąjį dešimtmetį – rodo Vidaus reikalų ministerijos 2018 metų pabaigoje inicijuota naujausia reprezentatyvi gyventojų apklausa. Tai didžiausia tokio pobūdžio apklausa Lietuvos mastu.

MART4598.jpg
2019 03 18
Devynios valstybės institucijos vienija jėgas rizikų valdyme Fintech srityje

Pasauliniame Fintech inovacijų žemėlapyje ryškiai matoma Lietuva tampa ir su tuo susijusių rizikų valdymo kompetencijų centru. Devynios šalies institucijos suvienijo jėgas bendram tikslui – operatyviai numatyti galimas rizikas Fintech srityje ir efektyviai jas suvaldyti. Šie ketinimai šiandien patvirtinti pasirašant tarpinstitucinį memorandumą.

Visą savaitę Lietuvos policijos mokykloje stažuosis studentai iš Vokietijos
2019 03 18
Visą savaitę Lietuvos policijos mokykloje stažuosis studentai iš Vokietijos

2019 m. kovo 18 d. – kovo 22 d. Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) stažuosis 4 studentai iš Vokietijos Meklenburgo-Pomeranijos žemės Viešojo administravimo, policijos ir teismų valdininkų taikomųjų mokslų universiteto. Šios stažuotės tikslas – susipažinti su Lietuvos policijos sistema, policijos pareigūnų rengimu, jų veikla ir darbo...

Policijos pareigūnai springstančią 2 metų mergaitę gabeno į Telšių ligoninę (video)
2019 03 17
Policijos pareigūnai springstančią 2 metų mergaitę gabeno į Telšių ligoninę (video)

Laiku ir tinkamoje vietoje šeštadienio popietę atsidūrė gatvėje patruliavę Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai: Reagavimo skyriaus tyrėjas Rokas Jokubauskis ir Kriminalistinių tyrimų poskyrio vyriausioji patrulė Lina Dainienė.

IMG_0058.jpg
2019 03 15
Aptartas Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos analitikų bendradarbiavimas

Š. m. kovo 14-15 d. Trakuose organizuotas Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos policijos atstovų susitikimas, skirtas pasidalinti patirtimi policijos įstaigų vykdomos nusikalstamumo analizės srityje, pristatyti analizei naudojamus įrankius ir informacines technologijas bei aptarti galimybes aktyvesniam tarpregioniniam bendradarbiavimui. Tai ypač...

Klaipėdos apskrities  policijos pareigūnai eismo įvykio Slovakijoje metu išgelbėjo žmogaus gyvybę (VIDEO)
2019 03 15
Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai eismo įvykio Slovakijoje metu išgelbėjo žmogaus gyvybę (VIDEO)

Lietuvos policijos pareigūnai, šią savaitę pristatę Serbijos kolegoms savo naudojamas tarnybines transporto priemones ir jų aprūpinimui skirtą įrangą, vakar eismo įvykio metu turėjo progos realioje praktikoje pritaikyti komplektacijoje esančius įrankius gelbėjant žmogaus gyvybę.

Pinigų pasidaryti nepavyko, o kelią į belangę nusitiesė
2019 03 14
Pinigų pasidaryti nepavyko, o kelią į belangę nusitiesė

Trys gastrolieriai iš Radviliškio rajono Šiaulių apskrities policijos pareigūnams įkliuvo Šiauliuose, kai sumanė greit ir lengvai „pasidaryti pinigų“. Sumanymas nebuvo sėkmingas – pinigų jie neprasimanė, o štai areštinėje atsidūrė.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 10 Pirmyn