Tęsiamas glaudus Baltijos policijos mokymo institucijų bendradarbiavimas

Data

2019 04 25

Įvertinimas
2

Balandžio 16-17 d. Lietuvos policijos mokyklos atstovai ir kursantai dalyvavo Latvijos valstybiniame policijos koledže vykusiame Baltijos policijos mokymo institucijų bendradarbiavimo renginyje.

Renginio tikslas – stiprinti Baltijos valstybių policijos mokymo įstaigų bendradarbiavimą, dalintis gerąja patirtimi ir praktika, taip pat skatinti Baltijos valstybių policijos mokymo įstaigų kursantų bendravimą.

Susitikimo metu Baltijos policijos mokymo įstaigų kursantai dalyvavo įvairiose veiklose: atliko užduotis, ieškojo sprendimų, išbandė savo profesines žinias apie policijos darbą, teikė pirmąją pagalbą ir pademonstravo savo fizinio pasirengimo įgūdžius įdomioje estafetėje. Latvijos valstybinio policijos koledžo kursantų taryba kolegoms iš Estijos ir Lietuvos organizavo ir draugišką vakaro programą.

Baltijos valstybių policijos mokymo institucijų atstovai buvo pakviesti susitikti su koledžo vadove Dina Tarane ir kitais pareigūnais. Susitikimo metu aptarti  bendradarbiavimo klausimai, ateities planai ir bendrų mokymų organizavimo galimybės.

Trijų šalių delegacijos vizito metu taip pat lankėsi Rygos uosto policijoje. Ekskursijos tikslas buvo susipažinti su uosto policijos istorija, darbo organizavimu, saugumo priemonėmis teritoriniuose vandenyse ir Rygos miesto prieigose. Kaip patys uosto darbuotojai pripažino – oras buvo tobulas šiai ekskursijai, kuris tikrai leido mėgautis miesto ir jūros vaizdais iš uosto stebėjimo bokšto. Kursantai turėjo unikalią galimybę stebėti  „24/7“ stebėjimo ir saugumo padalinio darbą ir pamatyti Rygą visiškai kitomis akimis.