Šv. Valentino dieną policijos mokyklos kursantai organizavo gerumo akciją – savo meilę dovanojo beglobiams gyvūnams

Data

2019 02 14

Įvertinimas
1

Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) kursantai šįmet Šv. Valentino dieną nusprendė švęsti kiek kitaip – buvo organizuojama gerumo akcija, kurios tikslas padovanoti meilę ir rūpestį gyvūnų prieglaudoje gyvenantiems augintiniams.

Šią savaitę LPM bendruomenė rinko įvairias dovanėles, skirtas gyvūnėliams: maistą, kraiką, pledus, viską, kas leistų gyvūnams net ir prieglaudoje jausti pilnavertį gyvenimą.

LPM kursantų tarybos pirmininkė Gabrielė Jarutytė džiaugėsi kursantų ir darbuotojų dosnumu, nes pavyko surinkti gana gausų kraitį dovanų. Šv. Valentino dienos išvakarėse būsimi pareigūnai su glėbiu dovanų nuvyko į gyvūnų globos tarnybą „Nuaras“.

Kursantus priėmę gyvūnų globos tarnybos specialistai teigė, kad dovanų beglobiams gyvūnams iš pareigūnų sulaukė pirmą kartą, tad ši dovana labai išskirtinė. „Nuaro“ specialistai LPM kursantams papasakojo gyvūnų prieglaudoje atsiradimo istorijas, taip pat apibūdino kiekvieno gyvūno charakterį, būdą, veislių savybes. Žinoma, būsimi pareigūnai turėjo galimybę ir pažaisti su prieglaudos augintiniais.

LPM kursantai džiaugėsi, kad akcija pavyko ir galėjo savo rūpestį bei meilę gyvūnams išreikšti kiek kitaip.