Spaudos dienos proga Klaipėdos žurnalistai trumpam „įdarbinti“ policijos ekspertais

Data

2019 05 07

Įvertinimas
1

Šiandien Klaipėdos apskr. VPK profesinės šventės – Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienos – proga pasveikinti uostamiesčio žurnalistai. Kaip kasmet su žiniasklaidos atstovų bendruomene susitiko Klaipėdos apskrities policijos vadovybė, Komunikacijos ir kitų padalinių darbuotojai bei pareigūnai.

Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alfonsas Motuzas pasidžiaugė, kad policijai ir žurnalistams gana darniai sekasi dirbti visuomenės labui, kvietė dialogui.

Pasivaišinus tradiciniu Spaudos dienai skirtu tortu, žurnalistai pakviesti apsilankyti Kriminalistinių tyrimų tarnybos laboratorijose, kur tarnybos vadovas Leonidas Jegorovas, Objektų kriminalistinių tyrimų poskyrio viršininkas Remigijus Mickus ir Kriminalistinio aptarnavimo poskyrio vyriausiasis specialistas Jonas Cibulskis įdomiai, nuotaikingai papasakojo apie tylų, bet itin reikšmingą ekspertizes atliekančių, pėdsakus surandančių pareigūnų darbą, atsakė į labai gausius klausimus.

Žurnalistės ir žurnalistai, televizijų operatoriai patys trumpam buvo tapę kriminalinės policijos ekspertais: naudodami magnetines lazdeles, jie išryškino ir patys „paėmė“ pirštų atspaudus.