Sostinėje dar vienu kišenvagiu mažiau

Data

2019 01 25

Įvertinimas
0

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė dar vieną kišenvagį. Ne kartą anksčiau teistas vyras atsidūrė areštinėje.

Sausio 22 d. apie 14 val. 30 min. sostinės Kalvarijų g. kriminalistai su įkalčiais sulaikė ankščiau daug kartų teistą vyrą (gimusį 1982 gim.), kuris 10-ojo maršruto autobuse slapčia iš nepilnamečio kelnių kišenės ištraukė mobiliojo ryšio telefoną. Ne kartą teistas kišenvagis žaibiškai buvo sulaikytas ir su įkalčiais pristatytas į policijos komisariatą.

Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai įtaria, kad šis trisdešimt šešerių metų įtariamasis yra padaręs ir daugiau panašaus pobūdžio nusikaltimų, todėl piliečių, nukentėjusių ar turinčių kitokios informacijos apie jo nusikalstamą veiklą, prašo kreiptis į Vilniaus apskr. vyriausiąjį policijos komisariatą tel. (8 5) 271 6053 arba (8 5) 271 6132.

Lietuvos Respublikos baudžiamasis kodeksas už svetimo turto pagrobimą iš asmens drabužių, rankinės ar kitokio nešulio (kišenvagystė) numato baudą arba areštą, arba laisvės apribojimą, arba laisvės atėmimo bausmę iki šešerių metų.