Šimtmečio žygyje aplankyti žuvusių pareigūnų kapai

Data

2018 11 06

Įvertinimas
0
TPA zygis.jpg

Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyrius dėkoja policijos pareigūnams, prisidėjusiems prie šimtmečio žygio organizavimo.

Minint Lietuvos, Latvijos ir Estijos valstybių ir šių valstybių policijos šimtmetį lapkričio 2-3 dienomis Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos, Latvijos ir Estijos skyrių nariai, dalyvaudami projekte „Dėkojame Jums“, visose trijose valstybėse aplankė 12 objektų, susijusių su Nepriklausomybės atkūrimu, žuvusiųjų karių bei policijos pareigūnų kapus bei memorialus. Žygio metu nuo pirmo iki paskutinio lankomo objekto buvo nuvažiuota per 800 km.

Už moralinį idėjos palaikymą ir paramą visų trijų TPA skyrių – Estijos, Latvijos ir Lietuvos - vardu nuoširdžiai dėkojame Lietuvos policijos generaliniam komisarui Linui Pernavui, už pagalbą organizuojant renginį - Policijos departamento Komunikacijos skyriaus darbuotojams, už gerą nuotaiką, puikų Lietuvos policijos atstovavimą, profesionalumą lydint 100-mečio autožygio dalyvius – Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnams Aliui Rėkui ir Tautvydui Grikavičiui, Vilniaus apskr. Kelių policijos valdybos pareigūnams - už palydą sostinėje.

Išsamiau apie žygį - Tarptautinės policijos asociacijos Lietuvos skyriaus svetainėje.