Pristatytas Policijos pareigūnų rengimo vadovėlis

Data

2019 01 21

Įvertinimas
0

2019 m. sausio 18 d. Lietuvos policijos mokyklos bendruomenei buvo pristatytas 2018 m. pabaigoje išleistas Policijos pareigūnų rengimo vadovėlis. Tai pirmasis nuo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo ir antrasis per 100 metų Lietuvos istorijoje policijos pareigūnų rengimui skirtas vadovėlis. Idėja išleisti vadovėlį kilo Lietuvos policijos mokyklos viršininkui Algirdui Kaminskui, o ją įgyvendino Lietuvos policijos mokyklos dėstytojai, policijos sistemoje dirbantys asmenys, turintys didelę mokymo ir praktinio darbo patirtį.

Vadovėlyje susisteminta mokomoji medžiaga yra skirta policijos pareigūną parengti darbui įvairiose srityse: užtikrinti viešąją tvarką, saugaus eismo priežiūrą, konvojavimą, sklandų darbą operatyvaus valdymo padalinyje, areštinėje ir kitur.

Lietuvos policijos mokyklos viršininkas Algirdas Kaminskas ir viršininko pavaduotojas Mindaugas Bilius padėkojo autoriams ir kitiems asmenims, dalyvavusiems rengiant vadovėlį. Pirmieji vadovėlio egzemplioriai įteikti autoriams ir Lietuvos policijos mokyklos kursantams.

Džiugu, kad šiuolaikiniame technologijų amžiuje būsimieji pareigūnai turės galimybę mokytis ir įgyti žinių versdami knygos lapus.