Premjeras su Angelų Sargų diena pasveikino būsimus policijos pareigūnus

Data

2018 10 03

Įvertinimas
0
31.jpg

Spalio 2-oji policijos pareigūnams neeilinė diena – visi šalies pareigūnai mini Policijos dieną, o šįmet šventė dar ypatingesnė, nes kartu su mūsų valstybe Lietuvos policija švenčia 100-metį.

Kaip ir kasmet Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) minint Policijos dieną vyksta iškilmingas renginys, kurio metu pasveikinama visa LPM bendruomenė, apdovanojami policijos pareigūnai, mokytojai, administracijos darbuotojai už įvairius pasiekimus, nuveiktus darbus, ilgametę tarnybą. Šįmet Angelų sargų dienos minėjimo renginys LPM bendruomenei buvo ypatingas. Į renginį atvyko ir būsimus policijos pareigūnus bei visus LPM darbuotojus su Policijos diena pasveikino Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, policijos generalinio komisaro pavaduotojas Rimantas Bobinas ir kiti svečiai.

„Šiandien kiekvienam policijos pareigūnui neeilinė diena, nes ne tik švenčiame Policijos dieną, bet ir minime Lietuvos policijos 100-metį. Per šį laikotarpį teko patirti virko, bet policijos visuomet buvo judesyje, progrese, reformose. Džiaugiuosi, jog šiandien policija yra moderni ir šiuolaikiška institucija ir to pasiekusi savo pastangomis “, – kalbėjo premjeras S. Skvernelis.

Premjeras pabrėžė, kad jam lankytis Lietuvos policijos mokykloje yra ypatingai smagu, nes būtent jis buvo tas asmuo, kuris uždegė žalią šviesą, jog Mastaičiuose įsikurtų policijos pareigūnų kalvė.

„Mokyklos ateitis šviesi ir perspektyvi. Džiaugiuosi, kad norinčiųjų pasirinkti šią kilnią profesiją nemažėja, o kasmet tik daugėja. Kursantai, kai jūs baigsite mokyklą ir tapsite policijos pareigūnais, jūs būsite tie, kurie kursite jau kito šimtmečio policijos istoriją. Tikėkite tuo, ką darote“, – LPM bendruomenę sveikino premjeras.

LPM kursantus ir dėstytojus taip pat pasveikino ir policijos generalinio komisaro pavaduotojas Rimantas Bobinas, kuris palinkėjo niekada nepamiršti savo pagrindinės misijos – tarnauti žmonėms, jog jie jaustųsi saugūs ir laimingi.

Šventės metu LPM viršininkas Algirdas Kaminskas prisiminė ir papasakojo, kaip mokykla, kuomet ji įsikūrė Mastaičiuose, pasikeitė, juk prabėgo jau 4 metai. Taip pat palinkėjo kursantams ryžto, atsakingumo ir sėkmės, o LPM kiekvienam darbuotojui nuoširdžiai padėkojo už bendrą darbą.

„Ačiū Jums, kad esu vienas iš Jūsų!“, – sakė viršininkas.