Policijos pareigūnei pasipriešinusiam vyrui skirta 4000 eurų bauda

Data

2020 04 01

Įvertinimas
0

Klaipėdos apskr. vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdybos Korupcijos tyrimų skyriuje atliktas ikiteisminis tyrimas, pagal LR baudžiamojo kodekso 286 straipsnį, dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui ir perduotas į teismą dėl proceso užbaigimo teismo baudžiamuoju įsakymu.

1985 m. gimęs vyras Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnams bendradarbiaujant su kitos įstaigos specialistais ir vykdant patikrinimą viename iš Palangos miesto barų, panaudojo fizinį smurtą ir pasipriešino savo pareigas vykdžiusiai Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnei.

Plungės apylinkės teismo Palangos rūmai išnagrinėjo baudžiamąją bylą ir 1985 m. gimusį vyrą pripažino kaltu ir už pasipriešinimą policijos pareigūnei skyrė 4000 eurų baudą.

 

Imuniteto valdybos pareigūnai įspėja, jog siekiant užtikrinti visų policijos pareigūnų saugumą ir apginti jų garbę bei orumą, piliečiai pasipriešinę teisėtiems pareigūnų nurodymams, juos raštu ar žodžiu įžeidę arba sukėlę fizinį skausmą, bus patraukti atsakomybėn ir nubausti įstatymo numatyta tvarka.