Policijos pareigūnai ne tik baudžia – už pagalbą kelyje sulaukta telšiškio padėkos

Data

2018 06 13

Įvertinimas
0
14.jpg

Birželio 13-ąją, vienoje iš socialinio tinklo „Facebook“ paskyrų, telšiškis parašė: „Norėčiau labai padėkoti pareigūnams už pagalbą sugedus. Labai atsiprašau bet užmiršau vardus. Bet didelis dar kartą ačiū, kad neliekat abejingi žmonėms sugedusiems kelyje!!!!“.

Sulaukus piliečio padėkos, išsiaiškinta, jog į pagalbą Telšių miesto centre sugedus moters vairuojamam automobiliui, atskubėjo Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai Dovydas Valančius ir Laimonas Lukauskas. Kaip pasakojo pareigūnai, buvo pastebėtas Telšių mieste, vidury perėjos stovintis automobilis, tad prieita pasiteirauti, ar reikalinga pagalba. Paaiškėjo, kad sugedus automobilio pavarų dėžei, prie vairo sėdėjusi moteris privalėjo koja spausti stabdžio pedalą, kad automobilis neriedėtų atgal. Situaciją aštrino ir tai, jog mašinoje buvo kūdikis, kuris verkė.

Pagalbon atskubėjus ir moters draugui, automobilį buvo bandyta nutransportuoti, deja, nesėkmingai. Tad priėmus sprendimą sugedusį automobilį nustumti ir saugiai pastatyti netoliese esančioje aikštelėje, policijos pareigūnai trumpam uždarė eismą.

Akivaizdu, kad pareigūnai ne tik baudžia, bet tarnaudami valstybei ir jos žmonėms, vadovaujasi Lietuvos policijos šūkiu: Ginti. Saugoti. Padėti.