Policijos departamente pagerbti Lietuvos policijos sporto iššūkio prizininkai

Data

2018 07 09

Įvertinimas
0
IMG_3312.jpg

Balandžio – gegužės mėnesiais vyko Lietuvos policijos sporto iššūkis. Jo tikslas buvo propaguoti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, skatinti aktyviai leisti laisvalaikį bei kurti naujas policijos tradicijas.

Liepos 2 d. Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas pasveikino ir apdovanojo minėto iššūkio prizininkus – Editą Krušinskienę ir Ingą Krupauskienę (abi Vilniaus apskr. VPK), Amadėjų Skalskį (Klaipėdos apskr. VPK). Po apdovanojimų, prizininkai bei policijos generalinis komisaras, pasidalino mintimis apie sportą: mėgstamas sporto šakas, pasitaikančius sunkumus bei motyvus padedančius nenuleisti rankų ne tik sportuojant, bet ir darbe.

Džiugu, kad policijos darbuotojai ne tik spėja kruopščiai atlikti savo darbus, bet ir aktyviai dalyvauja įvairiuose sporto renginiuose.

Visi bėgimo mylėtojai kviečiame dalyvauti artimiausiame renginyje, 27-ajame estafetiniame bėgime ,,Medininkai–Vilnius“. Jis vyks paskutinį šio mėnesio sekmadienį (liepos 29 d.). Daugiau apie varžybas galite sužinoti – bėgimo nuostatuose.