Policijos darbuotojai jėgas išmėgino naujose varžybose „Spausk ir bėk“

Data

2018 10 11

Įvertinimas
3
IMG_0429.jpg

Policijos darbuotojai iš visos Lietuvos buvo susirinkę į Dzūkijos sostinę Alytų parungtyniauti su kolegomis, pasitikrinti jėgos bei greičio savybių. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių kuopos bazėje ir gretimame vaizdingame Vidzgirio miške pirmą kartą surengtos naujos policijos varžybos „Spausk ir bėk“.

Gulomis spausdami savo kūno svorio štangą ir bėgdami 5 km distanciją, jėgas išbandė 41 dalyvis: 29 vyrai ir 12 moterų. Šioje nelengvoje sporto šakoje planavo dalyvauti ir Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas, tačiau paskutinę akimirką planus pakoregavo trauma. Tai nesutrukdė šalies policijos vadovui atvykti stebėti varžybų ir pagerbti nugalėtojų bei prizininkų.

Varžybos prasidėjo nuo savo kūno svorio štangos spaudimo gulint rungties. Trys dalyviai pasiekė maksimalų rezultatą – štangą pakėlė net 30 kartų. Kai kuriems sekėsi kiek prasčiau. Po šios rungties, atsižvelgiant į parodytą rezultatą, handikapo principu dalyviai išskubėjo į 5-ių kilometrų trasą. Finišo liniją pirmieji kirto Igoris Bondorovas (Vilniaus apskr. VPK), Gediminas Narbutas (Klaipėdos apskr. VPK) ir Andrejus Markevič (Vilniaus apskr. VPK). Moterų grupėje prizininkės išsidėstė taip: Neringa Slavinskaitė (Šiaulių apskr. VPK), Edita Krušinskienė (Vilniaus apskr. VPK) ir Ieva Baškytė (Telšių apskr. VPK). Susumavus visų dalyvių asmeninius rezultatus, paaiškėjo geriausios komandos: 1-oji vieta – Vilniaus apskr. VPK, 2-oji – Klaipėdos apskr. VPK ir 3-ioji – Alytaus apskr. VPK.

Nugalėtojus ir prizininkus sveikino ir apdovanojimus įteikė Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas ir Alytaus apskr. VPK viršininkas Alvydas Jurgelevičius. Dalyviai teigiamai įvertino šią naują policijos sporto rungtį ir išreiškė norą kitąmet jėgas išbandyti tokiose varžybose. Su visais varžybų rezultatais galite susipažinti čia: