Parodoje „Studijos 2018“ - daugiau apie policijos pareigūno profesiją

Data

2018 02 08

Įvertinimas
2
IMG_6705.jpg

Šiandien Vilniuje prasidėjo tris dienas truksianti XVI tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2018, kurioje dalyvauja ir profesiją pristato Lietuvos policijos komanda.

Kaip ir kasmet parodoje darbuojasi itin gausi Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) komanda: kursantai, pedagogai ir administracijos darbuotojai. Be LPM komandos, Lietuvos policijos stende įsikūrę pareigūnai iš Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rintinės „Aras“, Lietuvos kelių policijos tarnybos, Policijos departamento.

Jaunimas, besidomintis policijos pareigūno profesija, užsukę į Lietuvos policijos stendą, gali sužinoti visą informaciją apie stojimo į LPM tvarką, atrankos procesą. Jaunuoliai taip pat turi galimybę apžiūrėti policijos tarnybinį automobilį, motociklą, susipažinti ir pačiupinėti įvairiausias pareigūnų darbe naudojamas specialiąsias priemones ir ginkluotę.

Parodoje dalyvaujantys LPM kursantai mokiniams pasakoja, kaip gi jiems sekasi mokytis, kokia jų dienotvarkė mokykloje, ar turi daug laisvo laiko. Jaunimui, kuris šįmet ruošiasi stoti į LPM, tai yra geriausia galimybė akis į akį pakalbėti su kursantais, kurie ką tik patys praėjo visą stojimo kelią

Paroda vyks 2018 m. vasario 8– 10 dienomis, „Litexpo“ parodų rūmuose. Kviečiame mus aplankyti ir sužinoti daugiau apie policijos pareigūno profesiją.