Pareigūnams įkliuvo vagyste įtariami asmenys bei „žolės“ sau įsigijęs vyras

Data

2019 07 11

Įvertinimas
0

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai operatyviai sulaikė vagyste įtariamus asmenis bei „žolę“ savo reikmėms įsigijusį jauną vyrą. Visi įtariamieji atsidūrė už grotų.

Liepos 5-osios vakarą buvo gautas pranešimas, kad apie 21 val. 10 min. Vilniuje, Saltoniškių g., iš prekybos centro parduotuvės „pasidarbavo“ vagys ‒ pavogę prekių už 644 eurus, jie pasišalino automobiliu „Alfa Romeo“. Netrukus šis automobilis buvo sustabdytas sostinės Dariaus ir Girėno g. Pareigūnai, patikrinę automobilio saloną, rado visus iš parduotuvės pavogtus daiktus bei peruką, kuriuo naudojosi sulaikyti asmenys, „besidarbavę“ parduotuvėse.

Naujojoje areštinėje atsidūrė trisdešimt aštuonerių metų vairuotojas (gimęs 1981 m.) bei jo dvidešimtmetė bendrininkė (gimusi 1999 m.). Abu jie jau teisti už įvairius nusikaltimus. Vilniaus miesto pirmajame policijos komisariate atliekamas tyrimas dėl vagystės (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d.). Įtariamiesiems gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Liepos 8 d. apie 13 val. 30 min. Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai Salininkuose, atokioje vietoje, pastebėjo miško keliuke stovintį automobilį BMW ir nusprendė jį patikrinti. Automobilio vairuotojas iškart nesuprato, kad jo link eina neuniformuoti policijos pareigūnai ir, tik pamatęs tarnybinius pažymėjimus, akivaizdžiai susijaudino. Ir tai darė ne veltui. Automobilio salone pareigūnai rado stiklainį, kuriame buvo 5 g „žolės“. Dvidešimt ketverių metų vyras tikino, kad narkotines medžiagas įsigijo savo reikmėms. Vyras jau kurį laiką dirba Islandijoje, ten kiekvieną dieną rūkydavo „žolę“, todėl, grįžęs į Lietuvą, savo įpročių atsisakyti neketina. Jis buvo nepatenkintas, kodėl iki šiol „žolė“ Lietuvoje nėra legalizuota, nes ją praktiškai rūko visas jaunimas.

Vilniaus miesto antrajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.). Įtariamajam gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.