Netradicinė prevencinė akcija „Būk atsakingas eismo dalyvis“

Data

2019 05 10

Įvertinimas
0

Visi vairuojantys bet kokią transporto priemonę žino, kad dažnai policijos vykdomų prevencinių priemonių metu ir ne tik jų, yra tikrinamas vairuotojų blaivumas. Deja, eismo įvykių, kurie įvyko dėl neblaivių vairuotojų kaltės, ir kurių metu nukentėjo ar žuvo žmonės, turime daug. Labai svarbios ne tik nuobaudos ar sankcijos prasižengusiems, bet ir švietėjiškos prevencinės priemonės visiems eismo dalyviams.

Artėjant vasaros sezonui, nuo gegužės 13 d. visoje Utenos apskrityje Utenos apskrities policijos pareigūnai vykdys saugaus eismo akciją „Būk atsakingas eismo dalyvis“, kurios metu eismo dalyviams įteiks vienkartinius alkotesterius, kurie yra padarę Kelių eismo taisyklių pažeidimus būdami neblaivūs. Abejojant savo blaivumu yra visada geriau pasitikrinti ar tikrai esame blaivūs, ir ar galime saugiai dalyvauti eisme.

Šios akcijos tikslas ne tik išdalinti vienkartinius alkotesterius, bet ir didinti eismo dalyvių atsakingumą, pilietiškumą, sąmoningumą, bei skatinti rūpintis savo ir kitų žmonių didžiausiu gyvenime turtu – sveikata ir gyvybe.