Narkotikų platintojas bei plėšimu įtariamas vyras atsidūrė areštinėje

Data

2019 07 03

Įvertinimas
0

Vakar, liepos 2-ąją, Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė ir narkotikų platintoją, ir plėšimu įtariamą vyrą. Abu įtariamieji atsidūrė už areštinės grotų.

Apie 15 val. Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai taboro prieigose pastebėjo vienoje vietoje susibūrusius asmenis, panašius į narkotines medžiagas vartojančius. Buvo matyti, kad jie kažko laukia. Pareigūnai įtarė, kad šie laukia narkotinių medžiagų platintojo, todėl slapčia stebėjo aplinką. Pareigūnų nuojauta pasitvirtino ‒ netrukus jie pastebėjo lūkuriuojančios grupelės link einantį vyrą. Pastarasis policijai gerai žinomas ‒ vyras ‒ vergaujantis romams narkomanas, padedantis jiems prekiauti narkotikais ir už tai gaunantis sau reikiamą dienos narkotikų dozę. Kai tik vyras priėjo prie jo belaukiančiųjų, buvo iškart sulaikytas. Paviršinės apžiūros metu jo džemperio kišenėje rastas cigarečių pakelis, o jo viduje ‒ parduoti paruoštų 40 „dozių“.

Sulaikymo nesitikėję narkotines medžiagas vartojantys asmenys liko „nieko nepešę“ ‒ suprato, kad šįkart įsigyti narkotikų jiems jau nepavyks.

Ne kartą už vagystes, plėšimus, disponavimą narkotinėmis medžiagomis kalintas įtariamasis (gimęs 1980 m.) atsidūrė areštinėje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.).

Tą pačią dieną tabore policijos pareigūnai sulaikė vyrą (gimusį 1982 m.), įtariamą plėšimu. Birželio 28 d. apie 23.30 val. sostinės Rodūnios kel. trisdešimt šešerių metų vyras peiliu sužalojo kitą vyrą ir pavogė pinigus bei cigarečių pakelį. Sulaikytasis prisipažino, kad su iš matymo pažįstamu vyru konfliktavo, vėliau grumtynių metu netyčia jį sužalojo peiliu. Paaiškėjo, kad konfliktavo narkomanai, kurie nepasidalino „dozės“ narkotikų. Šis vyras taip pat ne kartą teistas už vagystes, plėšimus, disponavimą narkotinėmis medžiagomis, sukčiavimus. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Jam gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.