Migracijos valdyba dirbs pakartotinio balsavimo dėl Prezidento rinkimų ir rinkimų į Europos Parlamentą dieną

Data

2019 05 21

Įvertinimas
0

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba vykdys interesantų priėmimą pakartotinio balsavimo dėl Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų ir rinkimų į Europos Parlamentą dieną.

Š. m. gegužės 26 d. nuo 9 val. iki 13 val. Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyboje (Naugarduko g. 100, Vilniuje) laukiami galiojančio asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančio dokumento neturintys, bet norintys su šiais dokumentais dalyvauti rinkimuose asmenys. Dėl kokių nors priežasčių praradusiems asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą, bus išduodamas laikinasis pažymėjimas. Jis yra skirtas patvirtinti Lietuvos Respublikos piliečio asmens tapatybę ir pilietybę ir rinkimų dieną atstos pasą ar asmens tapatybės kortelę. Laikinasis pažymėjimas išduodamas tik pateikus prašymą įgyti naują asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą ir sumokėjus (arba pateikus mokėjimo kvitą) nurodytą sumą už pasirinktojo dokumento išdavimą.

Gegužės 26-ąją Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyboje taip pat bus galima atsiimti anksčiau užsakytą ir jau pagamintą asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantį dokumentą. Užsieniečių reikalų skyrius nedirbs, nebus teikiamos paslaugos ir LR pilietybės klausimais.