Marijampoliečiams pavyko apginti čempionų vardus (nuotraukų galerija)

Data

2019 04 18

Įvertinimas
2

Kaune baigėsi dvi dienas trukęs dvidešimt šeštojo Lietuvos policijos generalinio komisaro krepšinio taurės turnyro finalinis etapas. Dėl trečios vietos kovojo šeimininkai Kauno apskr. VPK ir Klaipėdos aspkr. VPK komandos. Uostamiesčio sportininkams pavyko palaužti varžovus penkių taškų persvara 80:75.

Pasibaigus mažojo finalo rungtynėms buvo surengtas baudų metimo konkursas. Per 1 minutę 17 kartų į krepšį pataikė ir nugalėtoju tapo Marijampolės apskr. VPK atstovas Tomas Bastys.

Didžiajame finale susitiko praėjusių metų čempionai Marijampolės apskr. VPK ir Tauragės apskr. VPK. Suvalkiečiai varžovus nugalėjo rezultatu 97:73 ir antrą kartą iš eilės tapo šio turnyro nugalėtojais.

Geriausiais finalinio etapo žaidėjais pripažinti: Tomas Milinskas (Kaunas), Vidas Veryga (Klaipėda), Mindaugas Čepauskas (Tauragė) ir Valdas Undraitis (Marijampolė). Taip pat buvo išrinktas taikliausias finalinio etapo tritaškių metikas. Juo tapo Tauragės apskr. VPK taikliarankis Liudas Valantinas.

Nugalėtojus pasveikino ir apdovanojimus įteikė Kauno apskr. VPK viršininko pavaduotojas Evaldas Lašinskas.