Lietuvos policijos mokyklos kursantai stažuojasi Lenkijoje

Data

2019 06 25

Įvertinimas
0

Birželio 24 d. Slupsko policijos mokykloje (Lenkija) prasidėjo Lietuvos policijos mokyklos kursantų stažuotė įgyvendinant Erasmus+  programos 1 pagrindinio veiksmo profesinio mokymo mobilumo projektą Nr. 2018-1-LT01-KA116-046706 „Kursantų profesinių įgūdžių ugdymas saugaus eismo kontrolės srityje“ (toliau – Projektas).

Penkiolika Projekto atranką laimėjusių Lietuvos policijos mokyklos kursantų Slupsko policijos mokykloje stažuosis dvi savaites. Siekiant suplanuotų rezultatų užtikrinimo Projekto veiklose taip pat dalyvauja ir kursantus lydintys Lietuvos policijos mokyklos atstovai Mindaugas Kairys ir Monika Žitkė.

Jau pirmosiomis stažuotės Lenkijoje dienomis kursantai susipažino su Slupsko policijos mokykla, policijos pareigūnų rengimo ir policijos įstaigų sistema Lenkijoje, o nuo šiandien kursantai jau pradėjo patruliavimą su Lenkijos kelių policijos pareigūnais. Kitomis stažuotės dienomis kursantų laukia dar daugiau praktinės veiklos, kurios metu jie susipažins su reikalavimais, keliamais eismo priežiūrai Europoje, įgis praktinių žinių ir įgūdžių eismo kontrolės srityje, išmoks dirbti tarptautinėje komandoje su užsienio šalies policijos pareigūnais, o taip pat pagerins užsienio kalbų žinias.

Stažuotė dar tik įsibėgėja. Lietuvos policijos mokyklos kursantų dar laukia daug įdomių ir naudingų veiklų, o taip pat ir kultūrinės programos renginių Lenkijoje.

Projekto įgyvendinimui Europos Sąjunga suteikė finansinę paramą. Pateiktame pranešime atspindėtas Dotacijos gavėjo požiūris, o Nacionalinė Agentūra ir Europos Komisija nėra atsakingi už pateikiamos informacijos turinį.