Lietuvos policijos mokyklos kursantai pasidalino savo įspūdžiais apie dalyvavimą Erasmus+ projekte

Data

2019 07 11

Įvertinimas
0

Birželio 24 d. – liepos 8 d. penkiolika Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) kursantų stažavosi Slupsko policijos mokykloje (Lenkija) pagal Erasmus+ programos 1 pagrindinio veiksmo profesinio mokymo mobilumo projektą Nr. 2018-1-LT01-KA116-046706 „Kursantų profesinių įgūdžių ugdymas saugaus eismo kontrolės srityje“. LPM kursantai grįžę iš stažuotės savo įspūdžiais pasidalino su mokyklos bendruomene.

Kursantai Lukas Mikelionis ir Valdemar Petkevič papasakojo, kur įsikūrusi Slupsko policijos mokykla, apie itin modernią ir policijos pareigūnų rengimui pritaikytą infrastruktūrą, palygino mokymo procesus, pasidalino mintimis, kokius matytus geruosius pavyzdžius būtų galima įtraukti į mūsų mokymo programą.

Kursantai vienbalsiai tvirtino, kad Slupsko policijos mokyklos mokymo bazė modernesnė nei LPM, tačiau įsitikinę, kad policijos pareigūnų paruošimas Lietuvoje yra gerokai stipresnis, be to, pareigūnų aprūpinimas įvairiomis priemonėmis, transportu mūsų šalyje lenkia kaimynus lenkus.

Būsimi pareigūnai džiaugėsi jiems suteikta galimybe stažuotis Lenkijoje, patobulėti, pasisemti naujos patirties. Viena iš projekto lydinčiųjų asmenų Monika Žitkė pabrėžė, kad Erasmus+ mobilumo projektai skirti ne tik profesinių žinių gilinimui, bet ir asmeniniam tobulėjimui, bendravimui ir bendardarbiavimui su kolegomis.

LPM viršininkas Algirdas Kaminskas padėkojo visiems projekto dalyviams, lydintiesiems asmenims, koordinatoriams už puikiai atliktą darbą ir pasidžiaugė, kad draugystė tarp dviejų mokymo įstaigų – Lietuvos policijos mokyklos ir Slupsko policijos mokyklos – yra tvirta bei tęsis ateityje.