Lietuvos policijos mokykla kviečia į atvirų durų dieną

Data

2018 04 10

Įvertinimas
0
atviru duru diena.jpg

Apie policijos pareigūno profesiją pastaruoju metu kalbama labai dažnai, viešoje erdvėje gausu informacijos apie policininko darbą. Bet ar tikrai Jūs žinote, kokį sunkų kelią turi nueiti jaunas žmogus, kuris iš pradžių tik svajoja tapti policijos pareigūnu, o vėliau tos svajonės atkakliai siekia.

Lietuvos policijos mokykla (toliau – LPM), kurioje mokosi būsimi pareigūnai, balandžio 13 d., 10 val. kviečia visus, besidominčius policininko profesija ir norinčius tapti pareigūnais, savo akimis pamatyti, kur mokosi kursantai, ko jie mokosi ir ko jau išmoko.

Pagrindiniu šio renginio akcentu taps patys kursantai, kurie šiuo metu kremta mokslus ir jau kitą mėnesį išsiskirstys po policijos komisariatus, kur atliks praktiką. Parodomųjų programų metu jie pademonstruos visus savo gebėjimus, sukauptus per šiuos mėnesius.

Šventės metu Jūsų lauks rikiuotės ir vėliavų grupių pasirodymai. Taip pat būsimi pareigūnai pademonstruos taikomosios savigynos ir kovinių imtynių veiksmus, siekiant sulaikyti pažeidėjus. Neišdildomų įspūdžių paliks inscenizuotas eismo įvykis. Jo metu išvysite, kaip įvykio vietoje dirba visos tarnybos: policijos pareigūnai, ugniagesiai gelbėtojai ir greitosios pagalbos medikai. Įvairių imitacinių situacijų metu galėsite stebėti sumodeliuotus policijos pareigūnų veiksmus, atliekamus įvairių nusikaltimų tyrimo atvejais.

Pirmą kartą LPM Atvirų durų dienos renginyje dalyvaus Raitasis būrys, tad jaunimas galės išvysti tarnybinius žirgus, pabendrauti su pareigūnais, kuriems tenka patruliuoti ne ratuotiems, o raitiems. Žinoma, šventėje gyvūnų bus ir daugiau – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Patrulių rinktinės kinologų grupės pareigūnai pristatys policijos kinologų darbą.

Renginyje taip pat dalyvaus ir specializuotų policijos įstaigų atstovai: Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“, Lietuvos kelių policijos tarnybos ir Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro pareigūnai, kurie atskleis savo darbo subtilybes, leis apžiūrėti policijos naudojamas transporto priemones ir jose įrengtą specialią techniką, ginkluotę, šarvuotį, kitas specialiąsias priemones.

LPM kolektyvas pažada Jums įspūdingą programą. Lauksime Jūsų atvykstant!

LPM Atvirų durų diena vyks balandžio 13 d., 10 val., Mastaičių k., Mokslo g. 2