Lietuvos policija skelbia antrąjį sporto iššūkį

Data

2018 11 06

Įvertinimas
0
saleje.jpg

Lietuvos policijos antrojo sporto iššūkio tikslas – propaguoti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, skatinti aktyviai leisti laisvalaikį šaltuoju metų laiku. Iššūkyje gali dalyvauti visi Lietuvos policijos darbuotojai.

Iššūkio užduotis – kuo ilgiau būti aktyviam (angl. Most active minutes) iššūkio metu. Negana to, kad turite progą pasivaržyti su kolegomis, tai puiki proga pabendrauti su jais, pasidalinti įspūdžiais bei patirtimi. Beje galima laimėti prizų.

Pirmas žingsnis – į savo išmanųjį telefoną parsisiųskite Endomondo Sport Tracker programėlę (parsisiųsti galite iš „Play“ parduotuvės (android operacinės sistemos telefonams) arba „App Store“ (IOS operacinės sistemos telefonams).

Antras žingsnis – priimkite Lietuvos policijos antrąjį sporto iššūkį Endomondo programėlėje arba prisijungus ir prisiregistravus endomondo.com tinklalapyje. Priėmus iššūkį reikia būti aktyviam kiek įmanoma ilgiau, programėle fiksuoti savo darbo, sporto ar šiaip kitą aktyvią veiklą (bėgimą, važinėjimą dviračiu, paspirtuku, treniruotę sporto salėje, plaukimą ar net slidinėjimą, kai bus sniego). Programėlės pagalba bus galima palyginti savo ir kitų pasiektus aktyvumo rezultatus ir kitus parametrus.

Dalyviai nuo lapkričio 11-os iki sausio 31-os fiksuoja savo aktyvios veiklos rezultatus – Lietuvos policijos antrojo sporto iššūkio metu.

Prisijungti prie iššūkio galite paspaudę šią nuorodą.

Išsamesnę informaciją apie iššūkį teikia Policijos departamento Žmogiškųjų išteklių valdybos Karjeros skyriaus vyresnysis specialistas Ernestas Vaitkevičius, tel. žin. 57963, el. paštas – ernestas.vaitkevicius@policija.lt