Lietuvoje vyksta tarptautiniai kursai „Šengeno vertinimai – SIS II and SIRENE“

Data

2018 05 15

Įvertinimas
0
IMG_1296-21x30.jpg

Gegužės 14-18 dienomis, Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kartu su Europos Sąjungos teisėsaugos pareigūnų mokymo agentūra (CEPOL) rengia tarptautinius kursus tema „Šengeno vertinimai – SIS II and SIRENE“.

Kursuose dalyvauja: 22 dalyviai iš skirtingų Europos sąjungos šalių (Bulgarija, Kipras, Čekija, Estija, Prancūzija, Graikija, Vengrija, Italija, Latvija, Malta, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovėnija, Ispanija, Švedija), taip pat ekspertai iš Lietuvos kriminalinės policijos biuro, Lenkijos, Europos Komisijos bei eu-LISA agentūros.

Šie kursai yra svarbus šaltinis siekiant pagerinti Šengeno vertinimų procesą, kuomet dalyviai, paskirti Valstybių narių būti Šengeno vertinimų ekspertais, gauna išsamias teorines žinias ir praktinę patirtį tam tikroje vertinimų srityje, įgyja tvirtas žinias apie vertinimų principus, procedūras ir techniką.

Tai puiki proga susipažinti esamiems ar būsimiems Šengeno vertinimų komandų nariams bei tarpusavyje pasidalinti teisiniais, organizaciniais, kultūriniais bei praktiniais savo šalių Šengeno vertinimo mechanizmo aspektais.