Klaipėdoje baigti ikiteisminiai tyrimai dėl plėšimo, pasikėsinimo apiplėšti bei neteisėto laisvės atėmimo

Data

2020 05 12

Įvertinimas
0

Klaipėdos apskrities VPK Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdyba baigė ikiteisminius tyrimus dėl plėšimo, pasikėsinimo apiplėšti bei neteisėto laisvės atėmimo.

2019 m. vasario mėn., viename iš uostamiestyje esančių butų, 1986 m. gimęs vyras kartu su kitais asmenimis vartojo alkoholinius gėrimus, kai atėjęs iš matymo pažįstamas 2001 m. gimęs asmuo ėmė nukentėjusiajam grasinti, keletą kartų trenkė bei pagrobė 100 eurų vertės mobiliojo ryšio telefoną. Negana to, ankščiau teistas įtariamasis, paskambinęs 1996 m. gimusiam pažįstamam, nurodė pastarajam atvykti į minėtą butą ir pasaugoti nukentėjusįjį, jog vėliau galėtų pasisavinti darbo vietoje laikomus nukentėjusiajam priklausančius pinigus. Visgi 1986 m. gimusiam pareiškėjui pavyko pasprukti ir apie įvykį pranešti policijai. Pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl plėšimo, neteisėto laisvės atėmimo ir pasikėsinimo apiplėšti.

2001 m. gimusiam asmeniui skirta kardomoji priemonė – pasižadėjimas neišvykti, byla perduota teismui.

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.