Dalyvių laukia naujos policijos varžybos „Spausk ir bėk“

Data

2018 10 04

Įvertinimas
0
foto.jpg

Garsus Austrijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų kultūristas, žymus aktorius ir respublikonų politikas Arnoldas Švarcenegeris, siekdamas kūno rengybos sportą padaryti dar patrauklesnį ir įdomesnį bei pritraukti daugiau dalyvių ir žiūrovų, sugalvojo naujas varžybas, kurios buvo pavadintos „Spausk ir bėk“. Šis sportas labai greitai išpopuliarėjo po visą pasaulį ir sutraukia daug entuziastų. Tokios varžybos prieš keletą metų pradėtos rengti ir Lietuvoje. 2018 m. spalio 10 d. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių kuopos bazėje (Ulonų g. 14 K, Alytus), pirmą kartą „Spausk ir bėk“ oficialiose policijos varžybose galės jėgas išbandyti ir policijos įstaigų darbuotojai.

Šių varžybų esmė yra kuo daugiau kartų išspausti gulint savo kūno svorio štangą ir bėgte įveikti 5 km distanciją. Visiems dalyviams taikomas atitinkamas handikapo principo koeficientas – štanga spaudžiama atsižvelgiant į dalyvių amžių, o į trasą sportininkai išbėga priklausomai nuo štangos išspaustų kartų. Varžybas laimi pirmas finišą pasiekęs dalyvis. Toks sportas iš dalyvių reikalauja gero visapusiško pasirengimo: jėgos, ištvermės, valios pastangų.

Minėtose varžybose išvysime Lietuvos policijos generalinį komisarą Liną Pernavą, kuris kartu su Alytaus apskrities VPK vadovybe sudarys bendrą vadovų komandą. Kviečiame policijos įstaigų komandas registruotis į minėtas varžybas ir mesti iššūkį aukščiausiems policijos vadovams. Preliminarios paraiškos pateikiamos Policijos departamento Žmogiškųjų išteklių valdybai elektroniniu paštu ernestas.vaitkevicius@policija.lt. iki š. m. spalio 8 d. Komandos, laiku neatsiuntusios paraiškų, varžybose dalyvauti negalės. Daugiau apie varžybas galite sužinoti nuostatuose.