Brigados generolo Antano Gustaičio taurę iškovojo policijos atstovai

Data

2018 04 16

Įvertinimas
2

Š. m. balandžio 13 d. Kauno įgulos karininkų ramovėje Lietuvos kariuomenės sporto klubas organizavo jau tradicinėmis tapusias varžybas – Brigados generolo Antano Gustaičio taurės šachmatų turnyrą. Išmėginti jėgų atvyko 18 komandų, kurios atstovavo Lietuvos kariuomenei, muitinei, įvairiems vidaus reikalų sistemos padaliniams. Kiekvienoje ekipoje žaidė po keturis šachmatininkus ir visų žaidėjų rezultatai buvo skaičiuojami nustatant komandines vietas. Lietuvos policijai atstovavo: Donatas Mankauskas, Žilvinas Jašmontas – Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, Gediminas Radzevičius ir Arūnas Venckus – Klaipėdos apskr. VPK.

Susumavus visų komandų dalyvių rezultatus, paaiškėjo, kad mūsų atstovai, surinkę 19 taškų, tapo šių varžybų nugalėtojais ir iškovojo gražuolę komandinę taurę. Antroje vietoje liko Lietuvos kariuomenės veteranų komanda „Milsa“, trečioje – Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos, atitinkamai surinkusios po 17 taškų.

Sveikiname mūsų žaidėjus su puikiu pasiekimu ir linkime sėkmės kitose varžybose.