100-as Lietuvos policijos mokyklos kursantų rašė Konstitucijos egzaminą

Data

2018 10 04

Įvertinimas
1

Jau 12 kartą Teisingumo ministerija organizavo visuotinę teisinių žinių įvertinimo akciją – Konstitucijos egzaminą. Prie šios akcijos kasmet prisijungia ir Lietuvos policijos mokykla (toliau – LPM). Šįmet savo žinias apie pagrindinį valstybės įstatymą nusprendė pasitikrinti 100 kursantų bei 4 LPM darbuotojai. Be to, net 12 iš jų buvo priskirti grupei asmenų, turinčių teisinį išsilavinimą, tad jų klausimai buvo sunkesni.

Anot LPM kursantų, šįmet egzamino klausimai buvo tikrai labai sunkūs. Jų nuomone, sunkiausi klausimai buvo apie 1922, 1928 ir 1938 metų Lietuvos Respublikos konstitucijas, be to, kai kurių klausimų formuluotės klaidino, todėl reikėjo labai atidžiai skaityti ir nesusipainioti.

„Džiugu, kad Lietuvos policijos mokykla jau penktus metus iš eilės dalyvauja Konstitucijos egzamine, rodydama pilietiškumo pavyzdį. Be to, tai yra puiki proga tiek kursantams, tiek visiems darbuotojams prisiminti ir pasitikrinti žinias apie pagrindinį valstybės įstatymą”, – teigė už egzamino organizavimą atsakinga dėstytoja, LPM Policijos veiklos skyriaus vyriausioji specialistė Reda Čerkauskienė.

Norint patekti į kitą Konstitucijos egzamino etapą, dalyviams reikia surinkti 25 ir daugiau teisingų atsakymų. Kaip sekėsi LPM kursantams egzamine, paaiškės patikrinus jų atsakymus.