Visos naujienos

IMG_7468.jpg
2018 09 24
Policijos atstovai dalyvavo tradicinėje Vidaus reikalų sistemos darbuotojų sporto ir sveikatingumo šventėje

Rugsėjo 21 d. vyko ketvirtoji tradicinė Vidaus reikalų sistemos darbuotojų sporto ir sveikatingumo šventė, kuri organizuota Vidaus reikalų ministerijos vidiniame kiemelyje. Šventės metu buvo varžomasi įskaitinėse rungtyse: trijulių krepšinio, smiginio, stalo teniso ir bėgimo. Tai pat, susirinkę sirgaliai...

OVS popiezius.jpg
2018 09 22
Popiežiaus vizitui - ypatingas policijos dėmesys

Š. m. rugsėjo 22-23 dienomis Lietuvoje viešint Popiežiui Pranciškui, ypatingas dėmesys sutelktas ir saugumui, dirba didelės policijos pajėgos.

Teismas nutraukė Šiaulių „Karlsono“ žygius į parduotuvę -  trims mėnesiams sankcionuotas jo suėmimas
2018 09 21
Teismas nutraukė Šiaulių „Karlsono“ žygius į parduotuvę - trims mėnesiams sankcionuotas jo suėmimas

Rugsėjo 21-ąją Šiaulių apylinkės teismas trims mėnesiams sankcionavo 45 metų šiauliečio, pareigūnų praminto „Karlsonu“, suėmimą. Lietuvoje ir užsienyje su teisėsauga įvairių reikalų turėjusį vyrą Šiaulių policijos pareigūnai prieš porą savaičių sulaikė ant vienos parduotuvės stogo Šiauliuose

Budetoju dalis.jpg
2018 09 20
Incidente dalyvavusiems pareigūnams siūlomos tarnybinės nuobaudos

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdyba baigė tarnybinį patikrinimą dėl šių metų liepos 28-osios pavakarę įvykusio incidento Vilniuje, S. Batoro gatvėje. Jis buvo atliktas dėl tą pačią dieną viešojoje erdvėje paskelbto vaizdo įrašo kuriame matyti, kad policijos pareigūnas netinkamai (netaktiškai, vartodamas žargonizmus)...

LKL posedis.jpg
2018 09 20
LKL arenose – „sveika“ konkurencija ir saugi aplinka visiems

Praėjusio sezono pabaigoje pradėta iniciatyva griežčiau kontroliuoti sirgalių elgesį tribūnose (ypatingai pirotechnikos naudojimą ir keiksmažodžius) bus tęsiama ir šį sezoną.

Policija ir vėl nestandartinėje situacijoje – iš egzamino vyrą lydėjo plauti ausų
2018 09 20
Policija ir vėl nestandartinėje situacijoje – iš egzamino vyrą lydėjo plauti ausų

Rugsėjo 15-ąją Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnai buvo iškviesti į VĮ „Regitra“ patalpas. „Regitros“ darbuotojai prašė pareigūnų vieną teorinį vairavimo egzaminą laikiusį vyrą palydėti iki ligoninės plauti ausų.

IMG_0494.jpg
2018 09 20
Kartu išgertuvėse dalyvavusių vyrų likimai – vienas nužudytas, kitas sės už grotų

Vos per 3 mėnesius užbaigtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 129 str. (Nužudymas) su kaltinamuoju aktu perduotas Šiaulių apygardos teismui. Kaltinamasis teismo posėdžio laukia suimtas, jam buvo paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas dviem mėnesiams, vėliau terminas pratęstas dar mėnesiui.

Klaipėdoje baigtas kanapių auginimo kvaišalams tyrimas (video)
2018 09 20
Klaipėdoje baigtas kanapių auginimo kvaišalams tyrimas (video)

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (VPK KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto kanapių auginimo dideliais kiekiais.

Taikė į tualetą, o pataikė į kambarį, kuriame buvo seifas su pinigais
2018 09 19
Taikė į tualetą, o pataikė į kambarį, kuriame buvo seifas su pinigais

Prie užrakintų kabineto durų padėtas raktas nuo spynos, o kabinete, šalia užrakinto seifo esančiame stalo stalčiuje – raktas nuo seifo, kuriame saugomi parduotuvės pinigai ir banko kortelė – taip kai kurios parduotuvės saugo savo turtą.

Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėjo veikti saulės kolektorių elektrinė
2018 09 19
Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėjo veikti saulės kolektorių elektrinė

Telšių apskrities vyriausiasis policijos komisariatas Klimato kaitos specialiosios programos lėšomis sėkmingai įgyvendino projektą „Saulės energijos panaudojimas Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate, Žemaitės g. 34, Telšiuose“. Ant pietinės 400 kv. m. pastato stogo pusės buvo įrengta saulės šviesos...

IMG_5495.jpg
2018 09 18
Plungės policijoje – įkurtuvės naujose moderniose patalpose

Nuo šiandien Plungės r. PK pareigūnai pradeda darbą naujai įrengtose patalpose su moderniomis vaizdo stebėjimo, eilių reguliavimo sistemomis, patogiu privažiavimu, aktų ir sporto salėmis, automobilių statymo vietomis.

Latvijoje vogtas ir Telšių rajone rastas traktorius grąžintas jo savininkui
2018 09 18
Latvijoje vogtas ir Telšių rajone rastas traktorius grąžintas jo savininkui

Rugsėjo 17 dieną Telšių apskrities vyriausiajame policijos komisariate lankėsi Latvijos Respublikos pilietis Egils Dakteris. Ežerėje gyvenantis ūkininkas į Telšius atvyko pasiimti jo valdomam ūkiui priklausančio traktoriaus „JOHN DEERE 6930“, kuris praėjusiųjų metų birželį buvo pagrobtas iš angaro.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 37 Pirmyn