Visos naujienos

unnamed.png
2020 07 03
Žalgirio mūšio 610-osioms metinėms skirtas pėsčiųjų žygis „Po Birštono apylinkes“

Siekiant skatinti glaudų policijos darbuotojų ir jų šeimos narių bei kitų statutinių institucijų bendradarbiavimą, populiarinant pėsčiųjų žygius ir kitas sportinės veiklos formas tarp policijos darbuotojų, gerinant jų profesinį pasirengimą ir sudarant sąlygas sveikai bei aktyviai leisti laisvalaikį, organuzuojamas pėsčiųjų...

IMG_5679.jpg
2020 07 01
Patvirtintas naujas 2020 metų II pusmečio Lietuvos policijos sporto renginių planas

Pasaulyje išplitusi koronaviruso infekcija COCID-19 neaplenkė ir Lietuvos, kartu paliesdama ir policijos sporto renginius. Dėl minėtos pandeminės situacijos dalis sporto renginių neįvyko arba buvo rengiami kitomis datomis, o dalis nukelta vėlesniam laikotarpiui. Siekiant tęsti susiklosčiusias tradicijas, tenkinant policijos sporto...

Prizininkai.jpg
2020 06 20
Šiauliuose vyko dešimtosios policijos paplūdimio tinklinio pirmenybės (nuotraukų galerija)

Prasidėjus vasarai, jau keletą pastarųjų metų stipriausios šalies policijos įstaigų komandos renkasi į Šiaulius, prie Prūdelio ežero esantį tinklinio aikštyną. Čia rengiamos tradicinėmis tapusios Lietuvos policijos dvejetų (paplūdimio) tinklinio pirmenybės.

uspe_logo.jpg
2020 06 16
Informacija besidomintiems Europos policijos sporto čempionatais

Europos policijos sporto sąjunga (USPE), kuri yra Europos policijos sporto čempionatų oficiali organizatorė, atsižvelgdama į skirtingus kiekvienos šalies renginių organizavimo ypatumus, skrydžių ribojimus ir kitas susiklosčiusias sąlygas, nutarė 2020 metais numatytų Europos policijos sporto čempionatų neorganizuoti.

Dalyviai po apdovanojimo.jpg
2020 06 12
Nustatyti geriausi policijos šauliai

Noreikiuose (Šiaulių r.) buvo surengtas Lietuvos policijos šaudymo iš tarnybinio ginklo čempionatas ir instruktorių šaudymo varžybos. Tai pagrindinis ir svarbiausias policijos šaudymo metų renginys, kuriame nustatomi geriausiai šaudantys pareigūnai ir komandos, o geriausiai pasirodžiusiems suteikiama teisė dalyvauti Tėvynės gynėjų žaidynėse, atstovaujant Lietuvos policijai.

Foto.jpg
2020 06 12
Šiauliuose vyks paplūdimio tinklinio pirmenybės

Birželio 18 d. Šiauliuose prie Prūdelio ežero vyks jau dešimtosios policijos dvejetų (paplūdimio) tinklinio pirmenybės. Šis renginys visuomet sulaukia didelio tinklinio mėgėjų būrio, tad šiais metais organizatoriai taip pat tikisi sulaukti gausaus dalyvių skaičiaus.

Foto saudymas.jpg
2020 06 09
Kviečiame į šaudymo varžybas

Šiais metais Lietuvos policijos šaudymo iš tarnybinio ginklo čempionatas bus surengtas birželio 11 d. VšĮ „Praktinio šaudymo centras“ šaudykloje (Šiaulių r., Noreikiai, Miško tako g. 6B. Kartu vyks ir jau tradicinėmis tampančios instruktorių šaudymo varžybos. Visi dalyviai atliks 5 pratimus ir jiems teks iššauti po 60 šovinių

716_7b517ceff3136caf27f7aa18ad59e5d3.jpg
2020 03 27
Geriausios policijos futbolo komandos laukia finalinio etapo

Finaliniame etape žais: Kauno, Klaipėdos, Marijampolės apskr. VPK ir Lietuvos policijos mokyklos futbolininkai.

Foto dziudo varžybos.jpg
2020 03 17
Dziudo varžybose sėkmė lydėjo kauniečius

Nors jau keletą pastarųjų metų dalyvauti šiose varžybose kviečiamos tik policijos įstaigų komandos, tačiau varžybų populiarumas nemažėja. Šiais metais buvo sulaukta 51 dalyvio, kurie varžėsi net devyniose svorio kategorijose: trijose moterų ir šešiose vyrų.

Policijos komanda.jpg
2020 03 10
Policijos atstovai – Lietuvos kariuomenės šaškių turnyro lyderiai

Jau keletą pastarųjų metų Lietuvos policijos komanda dalyvauja Lietuvos kariuomenės paprastųjų „64“ šaškių turnyre ir kovoja dėl aukščiausių apdovanojimų. Šis renginys rengiamas Vilniaus įgulos karininkų ramovėje, o komandos kovoja dėl Lietuvos kariuomenės sporto klubo taurės. Turnyre varžosi įvairių Krašto apsaugos sistemos padalinių komandos, o taip pat...

Foto.jpg
2020 02 26
Policijos dziudo čempionato dalyviai kviečiami į Mastaičius

Šių metų kovo 12 d. Mastaičiuose (Kauno r., Mastaičių k., Mokslo g. 2), Lietuvos policijos mokyklos sporto salėje vyks Lietuvos policijos dziudo čempionatas. Šios tradicinės policijos varžybos yra įtrauktos į 2020 m. policijos bendrosios sporto renginių įskaitinių renginių sąrašą ir visuomet sulaukia didelio sportininkų susidomėjimo.

Krepsinio foto.jpg
2020 02 21
Artėjant krepšinio turnyro pirmajam etapui į pabaigą, aiškėja lyderiai

Kovą dėl dvidešimt septintojo policijos krepšinio turnyro Lietuvos policijos generalinio komisaro taurei laimėti nugalėtojo vardo pradėjo dvylika komandų.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 Pirmyn