Buvę policijos vadovai

Saulius Skvernelis

Policijos generalinis komisaras
2011-03-07 - 2014-11-10

Vizgirdas Telyčėnas

Policijos generalinis komisaras
2008-01-14 - 2011-03-06

Vytautas Grigaravičius

Policijos generalinis komisaras
2001-02-01 - 2008-01-13

Visvaldas Račkauskas

Policijos generalinis komisaras
1999-06-25 - 2000-12-22

Edvardas Gružas

Policijos departamento prie VRM  generalinis komisaras
1998-07-01 - 1999-06-21

Kęstutis Šalkauskas

Policijos departamento prie VRM generalinis komisaras
1997-01-14 - 1998-06-30

Jonas Liaudanskas

Lietuvos Respublikos VRM Policijos departamento generalinis komisaras
1994-10-24 - 1997-01-13

Petras Liubartas

Lietuvos Respublikos VRM Policijos departamento generalinis komisaras
1991-02-28 - 1994-09-05

Kazys Svilas

Lietuvos VRM Policijos departamento direktorius
L. e. p. nuo 1930, 1935-01-01 - 1940-06-22

Antanas Staškevičius

Lietuvos Respublikos VRM Piliečių apsaugos departamento direktorius
1927-11-15 - 1930-03-10

Jonas Budrys

Lietuvos Respublikos VRM Piliečių apsaugos departamento direktorius
1927-10-01 - 1927-11-15

Aleksandras Žilinskas

Lietuvos Respublikos VRM Piliečių apsaugos departamento direktorius
1927-02-10 - 1927-10-01

Antanas Jakobas

Lietuvos Respublikos VRM Piliečių apsaugos departamento direktorius
1925-04-22 - 1926-07-01
1926-12-21 - 1927-02-10

Jonas Danauskas

Lietuvos Respublikos VRM Piliečių apsaugos departamento direktorius
1923-10-01 - 1925-04-08
1926-07-01 - 1926-12-21

Jonas Navakas

Lietuvos Respublikos VRM Piliečių apsaugos departamento direktorius
1920-09-09 - 1923-10-01 

Pranas Sližys

Lietuvos VRM Milicijos departamento direktorius
1920-02-09 - 1920-09-01

Romualdas Dulskis

Lietuvos VRM Piliečių apsaugos departamento direktorius
1919-03-15 - 1920-02-09

     
Paskutinė atnaujinimo data: 2017-08-25