Viešieji pirkimai

Šiuo metu rengiami arba įgyvendinami VPSP projektai:

 

Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos vykdo privačių subjektų atrankos procedūrą skelbiamų derybų būdu Kauno ir Panevėžio vyriausiųjų policijos komisariatų projektuose, kurie bus įgyvendinami valdžios ir privataus subjektų partnerystės būdu. Privatūs subjektai turės suprojektuoti ir pastatyti policijos poreikiams skirtus pastatus bei teikti naujai sukurtos infrastruktūros priežiūros paslaugas.

Šiuo metu užbaigtos Techninės, Finansinės ir Teisinės pakopų derybų etapai. Galutinius pagal derybų rezultatus parengtus privačios partnerystės sutarčių projektus planuojama artimiausiu metu pateikti Finansų ministerijai vertinti. Dalyvių galutinių pasiūlymų pateikimas ir vertinimas numatomas iki spalio pabaigos, o partnerystės sutartis pasirašyti iki šių metų pabaigos.

Visą informaciją apie įgyvendinamus projektus galima sekti Policijos departamento interneto svetainėje, o taip pat VšĮ Centrinės projektų valdymo agentūros Viešosios ir privačiosios partnerystės skyriaus interneto svetainėje.

Daugiau naujienų apie Viešąją ir privačią partnerystę rasite šioje interneto svetainėje.

---------------------------------

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-07-13